Ozat Filo İle Kazan

Ozat Car İle Kazanmaya Başla;

Nasılmı; 

İster Aracınızı sözleşmeli olarak kiraya verip Kazanabilirsiniz;

İster Kendi Aracınızla Şoförlü Olarak Şirketimizde Çalışabilirsiniz; 

Acıklama Kısmına Gelirsek önce sözleşmeli olarak kiraya aldıgımız araçlar'dan bahsedelim,

2016 model ve üstü pert kaydı olmayan her türlü araçları kiraya alıyoruz,

Nasılmı;

Şirketimize Gelen her aracı model ve km farketmeksizin Ücretsiz olarak EKSPER Raporlarını Alıyoruz; ve Aracın piyasa değerini araç sahibi ile belirliyoruz, bunu yapmamızdaki amaç 1 yıllık anlaşma yapıldıgında sözleşme sona erdiğinde aracın boya durumundaki değişiklikdir.

Mesela;

Arac firmamıza geldiğinde 1 parça boya ve piyasa değeri 50.000 tl oldugunu düşünelim,

1 yıllık sözleşmemizin bittiğinde aracımızda 3 parca boya ve bizden kaynaklı 5.000 tl hasar kaydı oluşması gibi örnek vermiş olusak 50.000 tl olan aracımızın değeri 10.000 tl gibi değer kaybı oluşabilir.

Bu durumda 3 adet kazadan sigortadan değer kaybı alınabilir değer kaybı için aracın 5 yaşını aşmaması ve 150.000 km gecmemesi yada kaza olan parçada daha önce kaza ve boya olmaması gibi bazı kuralları vardır.

Değer kayıpları Ruhsat sahibinin araç kimin adına kayıtlı ise resmi iban numarasına sigorta tarafından gönderilir. örneğin ruhsat sabine toplamda 3 adet kaza için 7000 tl gibi deger kaybı yatırılmış ise 50.000 tl olarak belirlediğimiz aracı sözleşme sonunda 43.000 tl gibi alıcı bulması sonucunda şirketimiz her hangi bir ceza ödemez yalnız 50.000 tl olarak belirlediğimiz ve 7.000 tl değer kaybı alınan aracın sözleşme sonunda 40.000 tl gibi alıcı bulması sonucunda şirketimiz bu aradakı 3.000 tl lik farkı ödemek zorunda oldugunu sözleşmelerde imza altına alıyoruz.

Güvenlik;

Ruhsat sahibinin güvenliğini nasıl sağlıyoruz;

Mesela Kiralama yaptığımız müşteri yasa dışı işlerde kiralık araç kullanabilir, burada ruhsat sahibinin (araç sahibinin) şirketimiz ile yapılan resmi sözleşmede yapılan anlaşmada aracı aldıgımız tarihden itibaren aracı emniyet kaydını ve maliye kaydını yapıp aracı kiralanabilir duruma getirdikten sonra kiralama yaptıgımız müşteriye KABİS kaydını oluşturup sözleşmesini yapıyoruz. arac suca karıştıgını örenek verirsek emniyet aracın ruhsat sahibinden önce aracın firmamızda kiralık oldugunu ve kiraladıgımız müşterinin bilğilerine ulaşabiliyor.bu durumda bize kiralayan müşterinin ıslak imzalı belgelerini vermek ve kesilen faturayı emniyete teslim etmek düşüyor.

Ödeme;

Araç ödemeleri aracı aldıgımız tarihden itibaren 5 gün opsiyon tanınıp servis kontrol ve gprs takip için ilk ödeme 6. iş gününde  bir sonraki ödeme her ayın 20.günü ile 25. günü yapılmaktadır.

Not: araç ödemeleri araç ruhsat sahibinin ibanına yapılmaktadır. elden veya başkasına ait ibana ödeme yapıldıgında ruhsat sahibinin imzası gerekmektedir.

Trafik ve Karayolları cezaları;

Aracı sözleşmeli olarak şirketimize aldıgımız tarihden itibaren trafik ve karayolları cezaları şirketimiz tarafından ödenmektedir.

Sözleşme Fesh;

Aracı 1 yıllık sözleşmeli olarak kiraya aldıgımızda örnek verecek olursak ödemeler gününde olmadıgı takdirde sözleşmemizde ödemeler gününde olmadıgı takdirde kiralayan sözleşmeyi fesh edebilir maddesi vardır,

Yalnız ödemelerimiz gününde ve 3 ay sonra şirketimiz ile ilgili hiç bir sıkıntı yaşamamış olmasına rağmen 21 iş günü öncesinden yazılı beyan ile yine aracınızı iadesini isteyebilirsiniz.

İstediğiniz takdirde araç ruhsat sahibine hiç bir ceza cıkmaksızın 21 iş günü içerinde aracı teslim edilecektir.

Araçların Bakımı ve Muayne;

Araçların 10.000 km bakımı ve muaynesi şirketimize aittir. yalnız aracınız garanti kapsamında ise kendi yetkili servisimizde garanti dışında kalmaması için yetkili servisde yaptırıyoruz.

Eger aracınız garanti kapsamı dışında ise ve 3 yaşını geçmiş ise araçların bakımını yada ağır bakımlarını kendi servisimizde yaptırıyoruz.


2, Kendi Aracınız ile Şirketimizde Şoförlü Olarak Çalışabilirsiniz;

Bu katagoride kendi aracınız ile calışabilirsiniz. aracınız marka ve modelini 0850 885 22 12 whatsapp müşteri hizmetlerimize attıgında gerekli bilgiler ve detaylar verilecektir.  DETAYLI BİLĞİ İÇİN MESAJINIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM..


OZAT OTOMOTİV SAN.TİÇ.LTD,ŞTİ

İKİTELLİ O.S.B GİYİM SANATKARLARI İŞ VE TİÇ MERKEZİ

4.ADA E BLOK 6.KAT NO:601-18 BAŞAKŞEHİR - İSTANBUL

TİCARET SİCİL NO: 8413-5

İKİTELLİ V.D : 650 0047 003 
Ozat'la Yatırım ortaklığımız için 'TIKLAYIN'

KAZANCINIZ NE OLACAK? YATIRIM YAPANLARIN KAZANÇLARI ARAÇLARI NASIL KİRAYA VERİYORUZ. CEZA TAKİPLERİ MÜŞTERİ KONTROLLERİ KAZALAR ,DEĞER KAYBI VE YIPRANMA PAYI

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ..

Otel Rezervasyonunuz için TIKLAYIN..

Erken Rezervasyon Otelleri 2019 yılında %50'ye varan indirimler ve 6 taksit imkanı ile OZAT'da sizi bekliyor. 2019 erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

Kasko & Sigorta Teklifi Almak için TIKLAYIN..

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.