Hakkımızda

Kaliteli hizmet, Müşteri memnuniyeti ve Dürüst çalışma ilkelerini benimseyen OZAT CARRENTAL yönetimi kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek oto kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu konuda pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır.Geniş araç parkına sahip olan OZATCARRENTAL her geçen gün araç parkını büyütmektedir.Müşteri kazanmanın önemini çok iyi bilen firmamız,yılların tecrübesiyle sizin istekleriniz doğrultusunda büyüyerek Türkiye'nin belli başlı Rent A Car firmaları arasında yerini almıştır.İnternet veya Telefonla yapacağınız rezervasyonları evinize,şirketinize teslim eder ve geri alırız.İstek,Talep ve Görüşleriniz için mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

OZAT OTO KİRALAMA HİZMETLERİ İSTANBUL

0850 885 2 212

Ozat'la Yatırım ortaklığımız için 'TIKLAYIN'

KAZANCINIZ NE OLACAK? YATIRIM YAPANLARIN KAZANÇLARI ARAÇLARI NASIL KİRAYA VERİYORUZ. CEZA TAKİPLERİ MÜŞTERİ KONTROLLERİ KAZALAR ,DEĞER KAYBI VE YIPRANMA PAYI

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ..

Otel Rezervasyonunuz için TIKLAYIN..

Erken Rezervasyon Otelleri 2019 yılında %50'ye varan indirimler ve 6 taksit imkanı ile OZAT'da sizi bekliyor. 2019 erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

Kasko & Sigorta Teklifi Almak için TIKLAYIN..

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.