ARABAMI KİRALA

ARABAMI KİRALA...

BAŞLIKLAR

KAZANCINIZ NE OLACAK

YATIRIM YAPANLARIN KAZANÇLARI

ARAÇLARI NASIL KİRAYA VERİYORUZ

CEZA TAKİPLERİ

MÜŞTERİ KONTROLLERİ

KAZALAR ,DEĞER KAYBI VE YIPRANMA PAYI

KAZANCINIZ NE OLACAK?

Kazancınız  arac değerinin bölü 48idir.

Örnek: 100.000 / 48 = 2.100 TL Örnek fiyat gösterilen dip fiyatlar olup araç paketine göre değişkenlik gösterebilir.

Örneğin ; 2017 model 1.6 Volkswagen Passat aracınız var aracınızın değeri ortalama 140.000TL , 1 ile 4 yıl arasında sözleşme ile şirketimize kiralayarak aylık ortalama 3000TL anlaşabilir  ve ek gelir kazanabilirsiniz, üstelik  servis bakımları,onarımları,ceza ve yaz kış lastik değişimleri şirketimize ait.

YILLIK MASRAFLAR ÜZERİNDEN KARLARINIZ..

Yıllık Periyodik Bakım Masrafı: Ortalama 1750 TL ödemezsiniz.

Lastik Değişim Masrafı: 250 TL (2000 TL 4 tekerin değişim masrafı. yaz kış yılda iki kez tekerlek değişimi olarak hesaplandı) ödemezsiniz.

Araç takip GPS sistemine aylık  ödemezsiniz.

Personel gideriniz yoktur.Ödemezsiniz.

Reklam giderlerine (Sahibinden.com -Google reklamları-Web sitesi reklamları) gibi masrafları ödemezsiniz.

Sözleşme tarihi süresince kesilen cezalardan sorumlu olmazsınız.

YATIRIM YAPANLARIN KAZANÇLARI..

Aracınızın her hangi bir borcu yoktur ve 1 yaşındaki aracınızı örneğin 48 aylık sözleşme ile bıraktığınızda ,yine Volkswagen ‘den örnek verirsek anlaştınız aylık tutarı 48 ya çarptığınızda toplam kazanacağınız tutar belli olacaktır. Bu gelirinizi dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. İster giderlerinize ek olarak kullanabilir isterseniz yatırımınızı çoğaltmak adına kendinize ikinci bir araç alabilirsiniz böylelikle ikinci bir araç sahibi olmuş olursunuz. Sözleşme süresi dolduğunda aracınızı geri alabilir,dilerseniz takasa sokarak modelini yükseltip çalışmamıza devam edebilirsiniz. Şirketimizde ne kadar arabanız var ise kazancınız o kadar fazla olur.

UNUTMAYIN! (Araç modeline göre ) ortak çalışmamız sonucunda 48 ay sonunda kazancınızı  ikiye katlamış olursunuz. Bugün 5 araç kredisine girdiğinizi düşünürseniz 4 yıllık bir kredilendirmede araç kendi kredisini kendisi ödemiş olur ve 4 yılın sonunda araçlar  size kalır. Araçların bedelini en düşük 70.000TL üzerinden düşünürseniz 4 yılın sonunda 360.000TL değerinde araca sahip olursunuz. Hatta günümüzde araçlar döviz üzerinden geldiği için her yıl değeri artmaktadır.

ARAÇLARI NASIL KİRAYA VERİYORUZ..

Firmamız KABİS (Kiralık Araç Bildirim Sistemi) üyesidir. böylelikle aracı kiralayan kişinin bilgileri anında karakola bildirilmiş olur. Araçla işlenebilecek her hangi bir suç,yasa dışı işler ve ya ölümlü kazalarda hiç bir şekilde sorumlu olmazsınız.

Araçlarımızın tamamı profesyonel ekibimizle hiç bir hukuki sorumluluk atlanmadan yasal olarak kiralanır.Tüm araçlar en az aylık  olarak kiraya verilir. (Şirketimizde günlük kiralama yoktur.

GÜVENLİK ..

Şirketimiz K.A.B.İ.S üyesi olup kiralama anında tüm bilgiler karakola giderek aracın kime kiralanacağı bilgisi verilir.

Telefonda araçlarımızın tam yaşı,tam km bilgisi, motor hacmi,aracın paketi gibi detaylı  bilgiler müşteriyle telefonda paylaşılmaz.

Araçlarımızın her birinde 2 adet gizlenmiş GPS araç takip sistemi bulunmaktadır.Bu cihazla aracın ani duruş,kalkış,ani savrulma,km hızları,günlük ve toplam km bilgileri,konumu izleme birimi tarafından görülmektedir.Takip cihazları sistemimiz tarafından şifre girilerek izin verilmediği sürece sökümü gerçekleştiğinde otomatik olarak aracın motorunu kilitler ve anında müdahale edilir.Motor sistemimiz haricinde kesinlikle çalıştırılamaz.

CEZA TAKİPLERİ..

Araç Ozat car  sistemine kaydedildiği andan itibaren Trafik şube ve asayiş birimlerine kayıt edilir anlık trafik cezaları ve HGS,OGS geçişleri sistemimize yansır.

MÜŞTERİ KONTROLLERİ..

Müşterilerimizden yasal tüm evrakları getirmeleri istenir ayrıca kiraya verilmeden önce KABİS (Kiralık Araç Bildirim Sistemi) programına kayıt edilir müşterinin aranması,yakalaması var ise kolluk kuvvetler aracı kiraya çıkartmadan ofisimize gelerek bu kiralamayı engeller, eğer kiradan sonra her hangi bir olaya karışır ise araç ruhsat sahibi hiç bir şeyden sorumlu tutulmaz.

KAZALAR DEĞER KAYBI VE YIPRANMA PAYI..

Her hangi bir kazada aracın değer kaybı için avukatlarımız sizin adınıza başvuru yapar, 3 ila 8 ay içerisinde araç değer kaybı araç ruhsat sahibinin adına bankaya yatırılır.

Şirketimiz günlük kiralama yapmamaktadır. Aylık ve Yıllık bazında kiralamalarımız vardır,buda aracın yıpranma payı yok denecek kadar az olmasını sağlar.

Araçlarınızı 4 yıl sonrasında aynı değere satma  ve satın alma garantisi veriyoruz.


OZAT CAR İLE TİCARİ VE PANELVAN ARAÇLARINIZLA %18 FATURALI GELİR ELDE EDEBİLİRSİN..

Araç 10 yaşından küçük ve 100.000 km’nin altında olmalıdır.

Aracın pert kaydı olmamalıdır.

Araç Türkiye Cumhuriyeti’nde tescilli olmalıdır.

Araçta 15.000,-(onbeşbin) TL üstü hasar kaydı olmamalıdır.

Aracın sigorta bedeli satış değeri 250.000,- TL’den az olmalıdır.

Araçta, araç ruhsatında yer almayan herhangi bir değişiklik veya modifikasyon yapılmamış olmalıdır.

Aracın trafiğe çıkışına engel herhangi yasal veya teknik bir engel bulunmamalıdır.

Aracın üzerinde haciz, yaklama kararı vb. kullanıma yönelik herhangi bir hukuki sınırlama bulunmamalıdır.

Araçta güvenli ve konforlu sürüşe engel hiçbir mekanik veya elektrik arızası bulunmamalıdır. Tüm elektronik ve elektrik aksam (örn. klima, gösterge panosu, elektrikli yan camlar, aydınlatma, sinyalizasyon ekipmanları vb.) çalışıyor olmalıdır.

OZAT CAR

05530128488



  DETAYLI BİLĞİ İÇİN MESAJINIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM..


OZAT OTOMOTİV SAN.TİÇ.LTD,ŞTİ

İKİTELLİ O.S.B GİYİM SANATKARLARI İŞ VE TİÇ MERKEZİ

4.ADA E BLOK 6.KAT NO:601-18 BAŞAKŞEHİR - İSTANBUL

TİCARET SİCİL NO: 8413-5

İKİTELLİ V.D : 650 0047 003 


Ozat'la Yatırım ortaklığımız için 'TIKLAYIN'

KAZANCINIZ NE OLACAK? YATIRIM YAPANLARIN KAZANÇLARI NE OLACAK..!

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ..

Otel Rezervasyonunuz için TIKLAYIN..

Erken Rezervasyon Otelleri 2019 yılında %50'ye varan indirimler ve 6 taksit imkanı ile OZAT'da sizi bekliyor. 2019 erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

Kasko & Sigorta Teklifi Almak için TIKLAYIN..

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.